Добијте станица за споделување на електрична енергија за вашето место - бесплатно

Дванаесет слот Тули за изнајмување станица

Брзо поставување

Лесна инсталација за моментално напојување

Подолго време на престој

Продолжете да ги полнат, продолжете да трошат

Задоволни клиенти

Одете уште повеќе со тоа што ќе ги задоволите нивните дигитални потреби

Што е вистинското за вас?

Мала станица од тули

Колиба од тули

6 батерии

Решение за полнење за кафулиња, говорници и сали за вежбање.

Минималистички и компактен центар за напојување.

13х14х21 см
40 W
Контактирајте неchevron
Станица со средна тула

Кондо од тули

12 батерии

Решение за полнење на популарни барови, интернет кафулиња и рецепција.

Разновиден центар за полнење на електрична енергија, совршен за живи места, заеднички брендирање и настани.

32,5x25,5x19 cm
60 W
Контактирајте неchevron
Станица Висока тула

Тотем од тули

Застанете за една станица

Направете го вашето место да се истакне со прекрасен штанд од тули со задно осветлување.

Трансформирајте која било од помалите станици во привлечно самостојно парче.

110x27x27 cm
60 W
Контактирајте неchevron
Станица со единечна тула

Кула од тули

24 батерии

Решението за наплата за ноќни клубови, ВИП-зони и настани.

Висока и елегантна кула со LCD екран и добро осветлени слотови.

170x28,5x22,5 cm
27-200W
LCD 21,5"
Контактирајте неchevron
Облакодерот

Облакодер од тули

48 батерии

Создадете подобро искуство за посетителите со нашето решение за наплата за трговски центри, арени и фестивали.

Волшебна станица за места со голем сообраќај, со LCD-екран за да ја вклучи публиката со содржина.

200х68х62 см
55-400W
LCD 42"
Контактирајте неchevron

Претпочитате премиум модел?

Сметајте ги нашите станици и решението за изнајмување како вашето празно платно.
Дванаесет слот Тули за изнајмување станица

Научи повеќе

5 чекори за да започнете

Како всушност да започнам како партнер на Brick?

Научи повеќе

Колку ќе чини да се започне?

Како и со секоја инвестиција, има трошок за почеток.

Научи повеќе

Трошоци за потрошувачка на енергија

Љубопитни за потрошувачката на енергија на станиците?

Научи повеќе

Што можам да очекувам да заработам?

Кое е времето на исплата?

Научи повеќе

Каква помош ќе добијам по потпишувањето?

Што всушност подразбира програмата за успех на партнерот?

Научи повеќе

Како да го промовирам бизнисот?

Дали сте загрижени за тоа како всушност да ја промовирате вашата мрежа?

Научи повеќе
Истражете ги сите