Mi a teendő, ha a foglalási összeget felszámították, de nem dobták ki a powerbankot?
Mi a teendő, ha visszaadom a powerbankot, de a bérleti díj még mindig aktív?
Mi a teendő, ha túl sokat számoltak fel és/vagy visszatérítést szeretnék kérni?
Mi a teendő, ha a powerbank nem működik/töltődik?
Hogyan jelenthetek be egy elromlott powerbankot vagy töltőállomást?
Mit tegyünk, ha elveszítem a powerbankot?
Mennyit kell fizetnem egy powerbank bérléséért?
